Ziedleju pirts

Pirts mums, ziemeļu tautām, ir īpaša. Tā nesākas un nebeidzas ar pēršanu. Pirts ir spēka vieta, kurā veicam secīgas un pārdomātas darbības cilvēka gara un miesa tīrībai. Esam izveidojuši īpašu pirti, ejot kopsolī ar pasaules arhitektūras tendencēm. Tikpat svarīgi kā uzcelt pirti ir atrast izcilus un atzītus pirtniekus – tādēļ mūsu lepnums ir mūsu meistari.

Vilnis Lejnieks

Vilnis Lejnieks

Pirtnieks

Pirtniecības meistars, garīgais dziednieks, bijis SIA "Pirts skola" direktors, šobrīd - mācību kursu "Pirts kā māksla" vadītājs. Veic dažādu psihoemocionālu situāciju risināšanu caur pirts procedūrām fiziskā un garīgā līmenī.

... vairāk
Ivita Pičukane

Ivita Pičukane

Pirtniece

Pirts meistare, veselības aprūpes speciāliste, Mg. pedagoģijā, lektore LU Medicīnas fakultātē, SPA skolā un Pirts skolā. Mācību kursu "Pirts kā māksla" vadītāja. Sirdscilvēks, kas savu darbu saista ar klasisko medicīnu, ar jaundzimušo pataloģiju, ar pieaugušo neiroloģiju.

... vairāk
Nauris Mālnieks

Nauris Mālnieks

Pirtnieks

Patīk radoši pieiet pirts procedūrām, kur katra pirts kūre ir kā īpaša jaunu sajūtu un emociju upe. Vai tā būs mierīga, relaksējoša, vai enerģētiski uzlādējoša - izbaudi un saņem sev vispiemērotāko.

... vairāk
Daņils Beļajevs

Daņils Beļajevs

Pirtnieks

Sertificēts pirtnieks un ārsts darbā, mīlošs tēvs savā ģimenē. Labprāt palīdzēs daloties ar savu pieredzi, zināšanām, jušanu un roku enerģiju. Sirdscilvēks, kas iedvesmo savus pirtsmīļus rūpēties par savu veselību un ierāda kā pirtī palutināt arī pašiem sevi.

... vairāk
Inese Īle

Inese Īle

Masiere un pirtniece

Pirtniece, masiere, dziedniece, Ķīnas tradicionālās medicīnas, domformu un "bowtech" terapeite, vingrošanas, cigun un jogas trenere, mūziķe.

... vairāk
Solvita Kūna

Solvita Kūna

Ēterisko eļļu meistare

Ēterisko eļļu meistare, kas savu ikdienas darbu saista ar Latvijas dabu un augiem. Nodarbojas ar alternatīvo medicīnu. Ievāc un apstrādā ārstniecības augus, gatavo ēteriskās eļļas, ziedūdeņus, masāžas eļļas, maskas un augu pulverus, kas pilni ar dabas spēku un skaistumu.

... vairāk
Līga Reitere

Līga Reitere

Zāļu sieva

Zāļu sieva no Ventiņiem. Pazīst savvaļas augus un māca tos pielietot sadzīvē, pārtikā, tējās un pirtī. Par sevi saka: Es esmu tas, ko es izvēlos. Es neizvēlos pilsētas akmeņus, es izvēlos savvaļas dabu.

... vairāk
Pakalpojums Personu skaits Cena(EUR)
Mazā pirtskūre (1 pirtnieks) 1 150
2 200
3 250
Lielā pirtskūre (2 pirtnieki) 1 200
2 250
3 300
4 350
5 400
6 450
Pirts diena draugu grupai (1 pirtnieks) pirtnieka meistardarbs + pašpēriens 4-6 300
Pirts diena ar masieri 1 175
2 200
4 300
Pirtīžas no 160